0

خبر ويژه - فيفا مي خواست کريس جايزه مسي را بدهد!

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

خبر ويژه - فيفا مي خواست کريس جايزه مسي را بدهد!
پنج شنبه 23 دی 1389  10:02 AM

خبر ويژه - فيفا مي خواست کريس جايزه مسي را بدهد!
 

فيفا ، بازيکن پرتغالي را گزينه مناسبي مي دانست اما حقيقت اين بود که انتخاب يک مادريدي براي اهداي جايزه به يک بازيکن بارسلونا ، طرفين را معذب مي کرد


 فيفا مي خواست که دوشنبه شب يک تصوير بزرگ و تاريخي را رقم بزند .
به نقل از مرجع خبری رئال مي توان تصور کرد که کريستيانو رونالدو به مسي دومين توپ طلايش را           بدهد ؟ نه ؟ اما فيفا نظري ديگر داشت و تصوير اين دو در کنار هم را ايده آل مي دانست ، آن هم در حالي که کريستيانو به عنوان کاپيتان تيم ملي پرتغال حتي يک راي هم به اين بازيکن آرژانتيني نداده بود .
 ماجراي انتخاب شخصي که جايزه را به نفر برنده توپ طلا اهدا مي کند ، گاهي اوقات از انتخاب برنده آن هم جذاب تر و داغ تر مي شود . اين قضيه براي اسپانسر مراسم انتخاب بهترين هاي سال فيفا ، اهمينت زيادي دارد .
 فرانس فوتبال ، در ابتدا نظرش به انتخاب يوهان کرويف بود ، چرا که هر سه فيناليست از بارسلونا بودند ، اما فيفا مخالفت کرد و دنبال گزينه جذاب تري بود ، مثل ديويد بکام . جايگزين اين بازيکن انگليسي ، کريستيانو بود . فيفا ، بازيکن پرتغالي را گزينه مناسبي مي دانست اما حقيقت اين بود که انتخاب يک مادريدي براي اهداي جايزه به يک بازيکن بارسلونا ، طرفين را معذب مي کرد و هيچ کدام راحت نمي توانستند کار خود را انجام دهند ، به همين علت اين گزينه نيز منتفي شد .
 در نهايت در لحظه آخر ، گوارديولا انتخاب شد که اين اتفاق خيلي دير هم افتاد . مربي بارسلونا در روز يکشنبه ، يعني يک روز پيش از شروع مراسم ، از اين که براي باز کردن پاکت نام بهترين بازيکن ، برگزيده شده است ، مطلع شد .
 به هر صورت اين اتفاق نيفتاد و نشد که يکي از جالب ترين تصوير هاي سال ، يعني اهداي جايزه از سوي کريستيانو به مسي ، ديده شود .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها