اندر احوالات این روزهای راسخون

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 6073
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:اندر احوالات این روزهای راسخون
چهارشنبه 25 مهر 1397  3:10 PM

سروران عزیز و همراهان همیشگی راسخون

سلام

برکسی پوشیده نیست که هر موفقیت و اعتباری با همراهی و صبوری شما محقق شده است؛ کاربرانی کوشا و پرتلاش که هیچ گاه حتی در تصمیم‌گیری‌های سخت و تلاطم‌های روزگار دست از همراهی راسخون برنداشته‌اید؛ آری بی شک شما سرمایه‌های اصلی و قلب راسخون هستید و این مایه افتخار ماست.
همه می‌دانیم، تنها رمز بقا و ماندگاری برای حضور فعال در عرصه فضای مجازی که با سرعتی فراتصور در حال حرکت می‌باشد. ایجاد تحول و بروزرسانی در زیرساخت‌ها، برنامه‌ها و همگام شدن با تکنولوژی‌های روز است لذا تیم مدیریتی جدید در تلاش بوده تا در همین زمان اندک -دو ماه اخیر که مفتخر به این مسئولیت شده- با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مشاوران باتجربه، زیرساختی امن، سریع و با کاربری ساده را برای فعالیت شما سروران گرامی فراهم نماید.
طبیعتا حرکت در این مسیر دشوار نیازمند کمی زمان و تغییرات است که پیشاپیش از صبوری شما سپاسگزاری و از مشکلات بوجود آمده پوزش می‌طلبیم.
بی شک انتقادات و پیشنهادات شما چراغ‌های روشنی را برای ما در پیمودن این راه سخت روشن می‌کند که بی‌صبرانه منتظر شنیدن آنها هستیم چرا که آینده خوب با حضور منتقدانه و فعال شما کاربران عزیز محقق می‌شود.
همراهان گرامی شما می‌توانید انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق مدیر انجمن و یا ارسال ایمیل به آدرس الکترونیکی
rasekhoon97@gmail.com به دست ما برسانید و یا درصورت امکان با حضور خود در دفتر قم به نشانی: قم، بلوار  15 خرداد، جنب امامزاده شاه سید علی علیه‌السلام افتخار میزبانی شما را داشته باشیم.

تشکرات از این پست
salma57 shayesteh2000 borkhar mansoor67 sayyed13737373
دسترسی سریع به انجمن ها