بخشی از متن قرارداد دری اصفهانی با شرکت چند ملیتی PWC

 
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10857
محل سکونت : خراسان رضوی

بخشی از متن قرارداد دری اصفهانی با شرکت چند ملیتی PWC
جمعه 21 مهر 1396  07:33 ب.ظ

بخشی از متن قرارداد دری اصفهانی با شرکت چند ملیتی PWC  / دریافت روزانه ۱۵۰۰ پوند برای جاسوسی + تصویر بخشی از قرارداد

🔹دری اصفهانی کارمند شرکت چند ملیتی PWC بود که پس از استخدام، برای انجام امور مشاوره (بخوانید جاسوسی) و اخلال در  نظام بانکی ایران توسط سرویس‌های جاسوسی آموزش ویژه دید و به روش‌هایی خاص و از طریق افرادی وارد تیم #هسته_ای شد.
🔹بعلت تخلفات و رسوایی‌های این شرکت، کشورهایی مثل هند، ژاپن یا روسیه PWC را مورد پیگرد قانونی قرار دادند
🔹دری اصفهانی طبق قرارداد با PWC برای ۵ روز کار در ماه ۷۵۰۰ پوند حقوق دریافت می کرده است. این کارمند دو تابعیتی شرکت pwc  با پوششاقتصادی، مسائل امنیتی سیاسی ایران و اطلاعات مسئولین کشور را طبق بند قرارداد زیر جمع آوری و گزارش می‌کرده است.
🔹 مشاوره در موضوعات راهبردی ای که بر PwC تاثیر گذار است ازجمله موضوعات مربوط به تجارت در ایران، هنجارهای فرهنگی، موضوعات تنظیمی و مقرراتی و امور دولت، تاثیر تحریم ها و هر حوزه دیگری که با توافق PWC  باشد بخشی از اقدامات جاسوسی این عضو تیم مذاکره کننده ایران بود
🔹 وی همچنین نسبت به تسهیل در معرفی افراد کلیدی جهت برقراری ارتباط بر اساس شناسایی انجام شده و کمک کردن و مشاوره دادن در ارتباط با هر جلسه یا گفتگویی که PWC  با دولت های P۵+۱ دارد نیز تعهداتی را به این شرکت چند ملیتی داده است.
🔹 معمولا اعمال جاسوسی در پوشش‌هایی مانند فعالیت دیپلماتیک، اقتصادی، رسانه‌ای و ... انجام می‌شود و دری اصفهانی بعنوان دانش آموخته اقتصاد، وارد حیطه مشاوره اقتصادی و ومالی تحت پوشش شرکت پی دبلیو سی وارد فضای جاسوسی علیه کشورمان شد. حال باید دید نهادهای امنیتی دولتی جهت مقابله با نفوذی در این سطح از کشور تمهیداتی به کار خواهند بست و یا چون سخنان اخیر وزیراطلاعات بر تکذیب این فجایع امنیتی تأکید می کنند. /نسیم

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها