0

ذوب‌آهن و آغاز جدال با لشکر کرانچار

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

ذوب‌آهن و آغاز جدال با لشکر کرانچار
دوشنبه 28 فروردین 1396  7:48 AM

ذوب‌آهن و آغاز جدال با لشکر کرانچار

 

به گزارش "ورزش سه"، آخرین پیروزی ذوب آهن در لیگ مقابل فولاد خوزستان در هفته هجدهم رقم خورد و آنها برای کسب دهمین پیروزی فصل خود تا هفته بیست و هفتم صبر کردند و در خانه پیکان این تیم را شکست دادند.


تیم ذوب آهن که پس از ورود مجتبی حسینی نتایج مطلوبی کسب کرده بود، به یکباره دچار افت محسوسی شد و جایگاه سومی خود را به تیم استقلال تهرانی داد که در نیم فصل دوم اوج گرفته بود.


سبزپوشان اصفهانی اما پس از پشت سر گذاشتن یک دوره بحرانی به شرایط خوب خود بازگشتند و از چهار دیدار گذشته خود در لیگ و آسیا 3 دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشته اند. 


دو پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل بنیادکار ازبکستان، شاگردان مجتبی حسینی را در پایان هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با 7 امتیاز به رتبه دوم گروه رسانده و در لیگ برتر هم تیم ذوب آهن یک تساوی مقابل صنعت نفت و یک پیروزی مقابل پیکان کسب کرده است.


تیم ذوب آهن با پیروزی روز گذشته موفق شد پس از یک روز دوباره به جایگاه چهارمی خود بازگردد و همچنان با امیدواری زیادی به سه دیدار پیش رو بیاندیشد. نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم شرایط مناسبی دارد و در دیدار بعدی خود مقابل العین می تواند با کسب نتیجه مطلوب در فولادشهر به صعود از گروه دشوار خود امیدوارتر شود.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها