0

۷ دلیل بر اینکه چرا افکارمثبت میتوانند کلیدی برای موفقیت باشند.

 
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10951
محل سکونت : خراسان رضوی

۷ دلیل بر اینکه چرا افکارمثبت میتوانند کلیدی برای موفقیت باشند.
جمعه 18 فروردین 1396  11:19 AM

 ۷ دلیل بر اینکه چرا افکارمثبت میتوانند کلیدی برای موفقیت باشند.

✳️افکار مثبت در بسیاری موارد میتواند شما را مساعدت کنند. همین افکار مثبت اند که به شما کمک میکنند بحران ها را مدیریت کنید ، در مراحل دشوار زندگی ارامش و صبر خود را حفظ کنید و در مجموع به اهدافتان برسید. افکار مثبت قادرند دید شما را به زندگی تغییر دهند و اعتماد به نفس تان را افزایش دهند.

در اینجا ۷ دلیل برایتان می اوریم که بدانید چرا افکار مثبت کلید موفقیت شما هستند:
1️⃣ به شما کمک میکند متمرکز باشید
زمانی که مثبت هستید ، تمایل خواهید داشت که خودتان را از هر چیز منفی دور نگه دارید و نمیخواهید تمرکزتان را برای رسیدن به خواسته هایتان از دست بدهید

2️⃣ به شما کمک میکند فرصت ها را ببینید
به واسطه افکار مثبت قادر خواهد بود حتی در موقعیت هایی که انتظارش را نداشته اید فرصت هایی طلایی ببینید. به عبارتی دیگر ، افکار مثبت به شما کمک خواهند کرد که به جای نیمه خالی لیوان ، نیمه پر ان را ببینید

3️⃣خودتان را باور داشته باشید.
 زمانی که مثبت هستید نشانه ای از این حقیقت است که شما خودتان را باور دارید/ این افکار مثبت باعث انعکاس اعتماد به نفستان شده و در نتیجه شما خود را باور خواهیدد داشت که شما قادر هستید تمام اهداف و رویاهایتان را به دست اورید. اگر ایمان داشته باشید که لایق موفقیت و ترفیع هستید ، پس به انها دست خواهید یافت.

4️⃣ ارده اتان را قوی میکند.
 رویکرد مثبت به شما کمک میکند در راستای تحقق اهدافتان مصمم تر باشید تا رویاهایتان را به واقعیت مبدل سازید

5️⃣علاقه اتان را پیدا میکنید.
 داشتن یک ذهن مثبت فواید زیادی برایتان به همراه خواهد داشت. یک ذهن مثبت باعث میشود تا به یافتن علایقتان نزدیکتر شوید و شما را به این امر ترغیب مینماید و به این ترتیب شانس بیشتری برای دست یابی به موفقیت خواهید داشت.کاری که با علاقه و احساس انجام گیرد شما را به موفقیت نزدیکتر میکند.

6️⃣شما را راهنمایی میکند.
 زمانی که خودتان را باور داشته باشید و برای رسیدن به اهدافتان مصمم باشید ، اعتماد بیشتری برای قبول ان کار خواهد داشت. با داشتن افکار و ذهن مثبت به یک پیشوای خوش بین مبدل میشوید که گروه و افرادش را به سمت موفقیت هدایت میکند.

7️⃣خودتان سرنوشت خودتان را تعیین میکنید.
 این دلیلی است که نیاز چندانی به توضیح ندارد. دارا بودن یک ذهن مثبت ، که به شما کمک میکند ذهن متمرکزی داشته باشید ، این امکان را به شما میدهد که خودتان سرنوشت خودتان را تعیین کنید.دیگر نیاز نیست دیگران را در زندگی اتان سرزنش کنید و مدام از دیگران شاکی باشید.

 

تشکرات از این پست
borkhar siryahya ravabet_rasekhoon takround sr1313 mamadbayat
دسترسی سریع به انجمن ها