0

نوشته‌ای متفاوت در خصوص استفاده از تلگرام!

 
shirdel2
shirdel2
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1393 
تعداد پست ها : 5509
محل سکونت : یزد

پاسخ به:نوشته‌ای متفاوت در خصوص استفاده از تلگرام!
جمعه 6 اسفند 1395  6:31 AM

بنام خدا

با سلام

ضمن عرض خسته نباشید،مطلب خوبی را دیده اید و در معرض سوال قرار داده اید و بنده با تمامی موارد آن موافقم اما به این نکته هم باید توجه شود که واقعا چرا ما از تلگرام یا برنامه ها و نرم افزارهای خارجی دیگر استفاده می کنیم؟

چرا پیامبر گرامی اسلام می فرمایند علم را بیاموزید حتی اگر در چین باشد.

به نظر بنده باید از تمام تجربیات و امکانات موجود در دنیا بنحو خوب و مناسب و صحیح استفاده نمود و از رفتن راههای تکراری خوداری کرد..

شما فکر می کنید چرا مردم از امکانات تلگرام استفاده می کنند و از نرم افزارهای ایرانی مشابه که متاسفانه هیچکدام کارایی این نرم افزار را ندارند استفاده نمی کنند؟

متاسفانه در نظام جمهوری اسلامی ایران بدلایل مختلف که نمی خواهم وارد بحث آن شوم و البته از مهمترین آنها در جای خود قرار نگرفتنِ افراد و مسئولینِ تصمیم گیرنده و استفاده از روش های سعی و خطا و نبودن نظارت بر کارها از بالا تا پائین ترین رده های کاریست، سعی بر این شده که به همه چیز با دید کنفی و بد نگاه کرده شود، که نمونه های زیادی از آنها خصوصا مواردیکه برای عموم واضح و قابل لمس است در مملکت ما وجود دارد، که مسئولین در ابتدا گفتند اینها طاغوتی و بد است و مرور زمان باعث شد که باز همان کارها با نام اسلامی انجام شود و..........

بنابراین به نظر بنده باید از این نرم افزار تا زمانیکه بتوانیم خوب و درست و منطقی باشیم استفاده کنیم.

 

                  

تشکرات از این پست
omiddeymi1368 nezarat_ravabet ehsan007060 ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها