بهترین خرید برای استقلال بازگشت آرامش بود

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21957
محل سکونت : مازندران

بهترین خرید برای استقلال بازگشت آرامش بود
پنج شنبه 23 دی 1395  02:21 ب.ظ

مربی ملوان از بازگشت به لیگ برتر با تیم جوان و آینده داری که تشکیل شده به عنوان نخستین هدف این تیم محبوب مرداب خبر داد.


 

به گزارش "ورزش سه"، ایمان عالمی مربی و دستیار محمد مایلی کهن در ملوان انزلی در آستانه رقابت های هفته نوزدهم لیگ دسته اول و رویارویی ملوانان با راه آهن در تهران مدعی شد بازگشت به لیگ برتر هدف این تیم است و با وجود مشکلات پیش رو، بازیکنان ملوان عزم خود را جزم کرده اند که به این مهم دست یابند. پیشکسوت و مربی سابق استقلال در خصوص اتفاقات اخیر پیرامون این تیم حرف های جالبی زد.


خدا را شکر جوانان ملوان همه را روسفید کردند
خدا را شکر ملوان وضعیت خوبی دارد و برد هفته قبل باعث شد تا هم از نظر روحی و روانی هم از نظر مسائل فنی و تاکتیکی در سطح خوبی قرار بگیریم و اعتماد به نفس جوانان تیم بالاتر برود. امسال ملوان تیمی جوان در اختیار دارد که با گذر زمان می تواند خواسته ها و انتظارات را برآورده کند که لطف خدا شامل حال ما شد و با درایت حاجی مایلی و حمایت پرشور هواداران در انزلی تیم تا این جا باعث روسفیدی همه شده است.


بازگشت به لیگ برتر هدف ملوان است
تلفیق بازیکنان جوان و مستعدی که داریم با بازیکنان باتجربه تیم که همگی فارغ از هر تفکری تنها به موفقیت ملوان می اندیشند کار مربیان را آسان تر کرده و با این شرایطی که داریم بازگشت دوباره به لیگ برتر هدف ما است چون نبود ملوان در این لیگ واقعا به ضرر فوتبال ایران است؛ البته رسیدن به این هدف کار آسانی نیست چون تعداد مدعیان زیاد است اما امیدوارم با افزایش حمایت ها در نیم فصل دوم و هفته های حساسی که پیش رو داریم بتوانیم باعث سربلندی فوتبالدوستان خونگرم انزلی و مرداب شویم.


بازی سختی با راه آهن داریم
فردا یک بازی سخت و دشوار برابر راه آهن داریم که باید به هر شکلی شده از این بازی دست پر خارج شویم. راه آهن تیم غیر قابل پیش بینی نشان داده و این کار را برای ما سخت می کند به خصوص الان که با اتفاقات رخ داده روی نیمکت رهبری اش مشخص نیست با افکار چه کسی به مصاف ملوان می آید. با این وجود ما کار خودمان را انجام می دهیم و امیدوارم با ارائه یک بازی تماشاگر پسند سه امتیاز این بازی را به حساب خودمان واریز کنیم.


حاشیه جزئی از استقلال و پرسپولیس است
اخبار استقلال را کم و بیش دنبال می کنم. خوشبختانه نتیجه و بازی خوبی که این تیم مقابل سپاهان انجام داد کمی اردوی آنها را آرام کرد گرچه بعد از آن دوباره اسیر حاشیه هایی شد که همیشه در تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس باید خود را برای مقابله با آن آماده کرد. این که علیرضا منصوریان به عنوان نفر اول باید بتواند با بازیکنی که دلش می خواهد کار کند کوچک ترین اصول حرفه ای است و باشگاه هم بهترین تصمیم را گرفت و به حمایت از این مربی جوان پرداخت.


بهترین خرید استقلال بازگرداندن آرامش بود
این نگرانی برای طرفداران استقلال به وجود آمده که چون خریدی تا اینجا صورت نگرفته تیم نمی تواند نتیجه بگیرد. اعتقاد خود من این است که بهترین خریدی که منصوریان برای استقلال داشت بازگرداندن آرامش به اردوی تیم بود چون با پتانسیل موجود اگر استقلال دور از حواشی و در آرامش کارش را جلو ببرد می تواند نتایج خوبی کسب کرده و انتظارات را برآورده کند.


جذب آندو و جباراف کار خوبی است
مطمئن باشید استقلال دست روی دست نمی گذارد و خودش را تقویت می کند. همین الان صحبت از بازگشت آندو و خرید جباراف از ازبکستان است. دو بازیکن باتجربه که اضافه شدن آنها به جوانان فعلی می تواند توازن را در تیم فراهم کرده و به استقلال سر و شکل بهتری برای بازگشت به جمع مدعیان بدهد. امیدوارم در بازی امروز نفت و استقلال منصوریان نتیجه لازم را کسب کرده و در ادامه روزهای آرام بتوانند بهترین تصمیمات را برای مدعی شدن بگیرند.

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها