0

بهترین رستوران‌ های شهر بارسلون

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

بهترین رستوران‌ های شهر بارسلون
شنبه 16 مرداد 1395  11:05 AM

بارسلون، شهر فوتبال و عشق در اسپانیا. اما اینجا مرکز رستوران‌های درجه‌ یک نیز است و غذا خوردن در بیرون برای مردمی که در بارسلون زندگی می‌کنند یک عادت است، با ما همراه باشید تا شمارا با بهترین رستوران‌های بارسلونا آشنا کنیم.

 
 

در بارسلون با شما مانند یک محلی برخورد می‌کنند.

مطمئن باشید که شما واقعا در بارسلونا احساس راحت خواهید داشت و خوراکی‌های خوبی خواهید خورد، برای مردم بارسلونا مهم نیست که شما غریبه هستید یا نه، آنها  با شما چنان رفتار می‌کنند که گویا شما ساکن آنجا هستید، مردم بارسلونا به‌عنوان ساکنان دومین ایالت اسپانیا دارای فهرستی از بهترین رستوران‌ها با امتیاز بالا هستند، وعده‌های غذایی و آشپزی هستند که در میان کاتالان‌ها بسیار مهم است ، و هیچ‌چیز برای آنها هیجان‌انگیزتر از غذا  نیست، با توجه به اینکه بیش از نیمی از رستوران‌های کاتالان‌ها سالانه جزء پنجاه رستوران برتر جهان هستند لذا بازرسی آنها به‌صورت هرماه صورت می‌گیرد.

 

چای‌های معروف ایرلندی، خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های مختلف و معروف دنیا اغلب توسط کشتی‌ها به بندر بارسلونا می‌آید و به رستوران‌ها برده می‌شود و در آنجا منوهای متنوعی از جمله KFC وجود دارد که برای مشتریان سرو می‌شود.

 

غذا خوردن در بیرون برای مردمی که در بارسلون زندگی می‌کنند یک عادت است، در اینجا فهرستی از بهترین رستوران‌ها را برای شما بیان می‌کنیم.

 

 

رستورانEl Mercader de l’Eixample

بهترین رستوران‌ های شهر بارسلون

 

اصول غذای در این رستوران غذاهای سنتی کاتالان‌ها است، این رستوران که به‌تازگی افتتاح شده است، محصولات غذای خود را از مناطق کشاورزی شهرستان‌ها اطراف تهیه می‌کند و به کمک مردم محلی به پخت و پز غذاهای سنتی نظیر گوشت و سیب‌زمینی خرد شده در طرفی به نام ترینشات، برنج، سوسیس، و البته ژانبون ایبری و نان گوجه‌فرنگی مالیده شده در رستورانی شبیه به یک خانه‌ای قدیمی و نوستالژی خاص تهیه می‌شود، البته در این رستوران شسور، جنبشی علیه نظام مشاهده می‌شود، این رستوران از ظهر تا نیمه‌شب به‌طور مدام باز است.

 

رستورانBacaro

این رستوران دارای یک جدول منظم و منوی خارجی است. این رستوران کوچک است پخت و پز در این رستوران به سبک ونیزی صورت می‌گیرد، این رستوران در کنار بازار و در نقطه‌ای پر از رفت و آمد  گردشگران قرار دارد، روزها محل گذر گردشگران است و شب‌ها پاتوق افراد برگشته از تئاتر و بازیگران است. این رستوران تا ۲۳:۴۵ دقیقه باز است.

 

 

رستورانLa Taverna del Suculent

بهترین رستوران‌ های شهر بارسلون

 

سه پایگاه از بارسلونا، کنار ایستگاه Cotorruelo’s Barcelona empire و در کنار ساختمان‌های مرکزی و نیز محله نه‌چندان دور از Las Ramblas وجود دارد. بیش‌تر سرآشپزهای این رستوران‌ها از مواد غذایی تازه در غذاهای سنتی خود استفاده می‌کنند، از جمله منو ستاره‌دار این رستوران‌ها استیک تاتار بامغز استخوان استف به‌تازگی به این منو بر اساس سبزیجات محلی غذایی توسط سرآشپز تونی رومرو اضافه شده است.

در بیشتر مسیرهای گاوبازی و زیارتگاه‌ها، نوشیدنی فروشی‌هایی با دو اتاق ناهارخوری و در طبقه بالای آن آشپزخانه موجود است، که در آن غذاهای روزانه و انواع نوشیدنی های فصلی سرو می‌شود، یک‌شنبه‌ها صبحانه منحصربه‌فرد اسپانیایی همراه با کوکتل و بعدازظهرها گیتار فلامینگو و خواننده‌های اسپانیایی در آنجا دیده می‌شود.

 

 

رستورانCan Kenji

 

 

در این رستوران غذاهای شبیه به سوشی کوچک سرو می‌شود (سوشی، یک توپ برنجی ژاپنی است) این غذاها به شکل یک کوفته همراه با جلبک دریایی، یک قارچ شکم پر و خرچنگ، تمپورای ساردین با پوره بادمجان، مسیو و آنچو است. در این رستوران غذاهای ژاپنی-مدیترانه‌ای موجود است، و در اسپانیا مانند یک گنج می‌ماند، منو ظهر در این رستوران حدود ۱۰ تا ۲۰ یورو است و غذاها بنا به یک جدول در طول هفته سرو می‌شوند که شما باید هرچه سریع‌تر آنها را رزرو کنید.

 

رستورانCafé Emma

بهترین رستوران‌ های شهر بارسلون

 

یک بستر فرانسه جادار و راحت در مرکز بارسلونا است، این کافه یک مکان مناسب برای ملاقات‌ها، صرف ناهار و یا استراحت است، این کافه دارای منوی خوب و بسیار متنوع برای صبحانه است برای ناهار فهرستی از  نوشیدنی های فرانسوی در انتظار شما است.

 

رستورانCarmelitas

در مسیر این رستوران بازار و تئاتر و موزه  و هنرهای معاصر وجود دارد، این فضا با سقف بلند در یک صومعه‌ای قدیمی تشکیل شده است که صبح‌ها از ساعت ۸:۳۰ آماده‌ای ارائه سرویس است، همچنین از فضای باز خیابان نیز برای این مکان گرفته شده است و بعضی از صندلی‌های این خیابان به یک زمین‌بازی کوچک و جذاب ختم می‌شود.

 

رستورانVivanda

این مکان یک ورودی باریک و شامل یک پانسیون می‌شود، این مکان می‌تواند محل مناسبی برای سرو نوشیدنی در جمع گروهی و یا شام عاشقانه باشد، در این مکان می‌توانید شانس خود را با شرکت در مسایقات شانسی امتحان کنید

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها