0

سپاهان و هشت تغییر در ترکیب اصلی

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

سپاهان و هشت تغییر در ترکیب اصلی
شنبه 9 مرداد 1395  5:09 PM

تیم سپاهان با پایان لیگ پانزدهم و ورود عبدالله ویسی دچار تغییرات گسترده ای شده است و در مقابل پدیده تنها 3 بازیکن از فصل قبل خود را در ترکیب داشت.

سپاهان و هشت تغییر در ترکیب اصلی

 

به گزارش"ورزش‌سه"، تیم فوتبال سپاهان پس از نتایج ناامید کننده در فصل گذشته خیلی زود دست به تغییرات زد و با به خدمت گرفتن مربی قهرمان فصل گذشته اقدام به ایجاد تغییرات در باشگاه کرد. عبدالله ویسی هم با ورود به تیم خیلی از بازیکنان فصل گذشته که قراردادهای سنگینی با باشگاه  داشتند را از لیست خود حذف کرد و به دنبال بازیکنان با مبالغ پایین‌تر و به عقیده خودش با انگیزه بالاتر رفت.


نتیجه این تغییرات در بازی با پدیده کاملا به چشم آمد. وقتی ترکیب 11 نفره تیم سپاهان اعلام شد، تنها سه بازیکن از فصل گذشته در ترکیب تیم بودند و 8 بازیکن دیگر در فصل نقل و انتقالات به تیم اضافه شده بودند. در ترکیب 11 نفره سپاهان مقابل پدیده تنها رسول نویدکیا، میلاد سرلک و آرمین سهرابیان از فصل قبل در این تیم حضور داشتند و 8 نفر دیگر یعنی لی اولیویرا، علی هلیچی، شجاع خلیل‌زاده، موسی کولیبالی، رسول نویدکیا، فرید بهزادی کریمی، طالب ریکانی، محمود قائد رحمتی و مهرداد محمدی در پنجره تابستانه به این تیم اضافه شدند.


سپاهان در اولین دیدار خود در اصفهان و مقابل پدیده علیرغم اینکه تلاش زیادی که داشت، بازی را واگذار کرد. هر چند که اگر پنالتی مهرداد محمدی در دقیقه 14 گل می‌شد، شاید شرایط به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد. اما این تیم با توجه به دگرگونی که تجربه کرده، برای هماهنگ شدن و کسب نتیجه نیاز به زمان خواهد داشت و باید ببینیم که ویسی و شاگردانش در دومین دیدار خود برایر تیم نفت تهران و به میزبانی این تیم در ورزشگاه تختی تهران به چه نتیجه‌ای دست پیدا خواهند کرد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها