تداوم اعزام نیروهای ارتش به سوریه

 
victoryone
victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 4131
محل سکونت : خوزستان

تداوم اعزام نیروهای ارتش به سوریه
دوشنبه 6 اردیبهشت 1395  04:07 ب.ظ

به گزارش خبرگزاری فارس از زیباکنار، امیر سرتیپ سید عبدالکریم موسوی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در زیباکنار با اشاره به حضور نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در سوریه، اظهار کرد: همزمان با آغاز درگیری‌ها در سوریه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حضور در منطقه اعلام آمادگی کردند و فرماندهان را تحت فشار گذاشتند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به فرماندهان اعلام کردند آماده دفاع از حرم ائمه (ع) هستند، افزود: این موضوع را به اطلاع مقام معظم رهبری فرماندهی معظم کل قوا رساندیم و ایشان با اعزام تعدادی از نیروها موافقت کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: نیروهای رزمنده ارتش در تمام عرصه‌ها به صورت داوطلبانه برای دفاع از حرم اعزام می‌شوند و تا هر زمانی که این امر نیاز باشد تداوم دارد.

وی به سخنان مسئولان آمریکایی مبنی بر محدود کردن توان نظامی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: جلوگیری از توان دفاعی ما بی‌ربط و غیر عقلایی بوده زیرا انقلاب اسلامی بر مبنای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایجاد شده و حرف دیگران بی‌فایده است.

جانشین فرماندهی کل‌آجا گفت: طبق فرمان خداوند در قرآن موظف هستیم قدرت دفاعی خود را افزایش دهیم تا دشمن به کشور طمع نداشته باشد و حتی در خیال آنها نگنجد.

وی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را مکمل همدیگر دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح برای دفاع از کشور و آرمان‌های انقلاب و دفاع از ارزش‌ها در برابر دشمن آماده هستند.

امیر سرتیپ موسوی به برگزاری سومین یادواره شهدای ارتش در گیلان اشاره کرد و یادآور شد: ارتقای توان نظامی مهم است اما روحیه شهادت‌طلبی و در راه خدا جان‌ دادن سبب غلبه بر دشمنان می‌شود و این امر با زنده نگه داشتن یاد شهدا تحقق پیدا می‌کند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها