بختیاری‌زاده: بازیکنان بی‌مسئولیتی را کنار بگذارند

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21957
محل سکونت : مازندران

بختیاری‌زاده: بازیکنان بی‌مسئولیتی را کنار بگذارند
یک شنبه 29 فروردین 1395  04:46 ب.ظ

مدافع سابق استقلال معتقد است استقلال ضعف های زیادی دارد.

سهراب بختیاری زاده درباره ناکامی های اخیر استقلال که به شکست مقابل پرسپولیس ختم شد، به "ورزش سه" می‌گوید: واقعیت این است از مدتها پیش استقلال خوب بازی نمی کند. طبیعی است که انتظار داشتیم استقلال منسجم تر بازی کند. این تیم سابقه و پشتوانه خوبی در فوتبال دارد و وقتی در صدرجدول حضور دارد، نباید فوتبالش به نوعی توی ذوق بزند. در دربی این مساله به اوج خود رسید و تیم حریف مستحق برد بود. پرسپولیس شجاع تر بازی کرد و توانست 3 امتیاز را بگیرد.

اشتباهات ویران کننده

او صحبت هایش را اینطور ادامه می دهد: استقلال اگر با برنامه تر بازی می کرد، می توانست نتیجه بهتری در دربی بگیرد. واقعیت این است استقلال سازمان دفاعی ضعیفی دارد. به ویژه زمانی که مجبور است حمله کند، حفره های دفاعی بیشتر در این تیم به چشم می آید. اشتباه های مکرر در دفاع و به ویژه اشتباهاتی که مگویان انجام می دهد، فاجعه بار است. فکر می کنم استقلالی ها دربی را ترسو شروع کردند و این ترس باعث باخت شد.

استقلال، ضعف اخلاقی هم دارد

«آیا استقلال نیاز به تغییر در کادرفنی دارد؟»؛ بختیاری زاده اینطور پاسخ پرسش مطرح شده را می دهد: اعتقاد شخصی ام به ثبات کاری است ولی وقتی یک تیم روند روبه رشدی ندارد، نوع بازی اش بعد از یک فصل ما را امیدوار نمی کند، نظمی در تیم وجود ندارد و فارغ از مسائل فنی، مسائل رفتاری و اخلاقی اش نیز درست پیش نمی رود، نیاز است تغییراتی صورت بگیرد. وقتی نظم و انضباط رفتاری بازیکنان از بین می رود، تیم به مشکل می خورد. از سوی دیگر بازیکنان بی مسئولیت می شوند و نمی توانند کاری از پیش ببرند.

الان زمان تغییر نیست

بختیاری زاده در ادامه تاکید می کند: استقلال نیاز به تغییر دارد اما زمان این تغییر اکنون نیست. الان تیم هنوز شانس رسیدن به قهرمانی و سهمیه آسیایی  دارد و باید کاری انجام شود که از نظر روحی تیم بالا بیاید و بتواند جبران کند.

بازیکنان بی مسئولیت نباشند

پیشکسوت استقلال در خاتمه می گوید: خواهش من از تمام اعضای تیم این است که بی مسئولیتی را در وجود خود بکشند و خودشان را در ناکامی ها دخیل بدانند. در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. شما می بینید که تیم های بزرگ دنیا هم گل های زیادی به هم می زنند. ممکن است چنین شرایطی برای هر تیمی پیش بیاید اما اعضای تیم باید روی دیدارهای آینده تمرکز کنند تا بتوانند مشکلات را کنار بزنند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها