تاریخ انتشار Axiom Verge برای پلی استیشن ویتا اعلام شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

تاریخ انتشار Axiom Verge برای پلی استیشن ویتا اعلام شد
شنبه 21 فروردین 1395  10:29 AM

پورت نسخه پلی استیشن ویتا بازی Axiom Verge برای سازندگان آن اصلا کار راحتی نبوده است با این حال ما بالاخره شاهد اعلام یک تاریخ انتشار برای بازی نامبرده هستیم. 

بازی Axiom Verge در تاریخ ۱۹ آوریل (مصادف ۳۱ فروردین) برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا عرضه می شود. اگر این بازی را برای پلتفرم نامبرده خریداری کنید، نسخه پلی استیشن ۴ برایتان رایگان خواهد بود.

تام هپ به عنوان فرد نابغه ای که پشت این پروژه بوده است، خبر را رسما در PlayStation Blog اعلام کرده و متن زیر بخشی از صحبت های او می باشد:

تام اسپیلمن از سیکهد گیمز مسئول مراحل پورت بوده است. پورت کردن یک موتور به پلتفرمی جدید کاری واقعا پیچیده می باشد ولی با این حال او توانسته بود که به راحتی چنین کاری را با پلی استیشن ۴ انجام دهد. البته بعد از اینکه کار نسخه پلی استیشن ۴ به اتمام رسید، پورت بازی به ویتا بسیار چالش آفرین جلوه کرد. بهینه سازی یک موتور کند است و زحمت زیادی به همراه دارد. با گذر ماه ها تام فشار خیلی زیادی را دریافت کرد تا MonoGame به راه بیفتد.

علاوه بر نسخه پلی استیشن ویتا، Axiom Verge در سال میلادی جاری، برای کنسول های اکس باکس وان و Wii U هم منتشر خواهد شد. بازی نامبرده فعلا برای رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ در دسترس است.

اگر به سبک عناوین کلاسیک قدیمی مانند Metroid و Castlevania علاقه مند هستید، تجربه این عنوان به شما توصیه می شود.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها