0

مدافعان حرم _ بخش1 (تقدیم به شهدای مظلوم نبرد با اسلام آمریکایی)

mhzahraee
mhzahraee
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 2617

مدافعان حرم _ بخش7 (تقدیم به شهدای مظلوم نبرد با اسلام آمریکایی)
سه شنبه 15 دی 1394  1:29 PM

گفتم من خودم به همه می گویم: "اگر آمریکا و ترکیه و دیگران فقط یک هفته از داعش پشتیبانی نکنند سفره اش جمع می شود و نسلشان کنده می شود." ولی واقعاً در سوریه گیر کار کجاست؟

آن بزرگوار گفت: آنجا ما نیروهایی از [...] کشور مختلف هستیم که در کنار هم می جنگیم. برای حرف زدن با نفر بغل دستی ات مترجم لازم داری! نیروهایی از [...] کشوریم که هر کداممان به یک زبانی و لهجه ای حرف می زنیم، فرهنگهای مختلف، لباسهای مختلف و حتی رنگ پوستهای مختلف داریم. آن طرف هم داعش از سی و هشت کشور نیرو جمع کرده! وقتی در جاده ای حرکت می کنی و یکی دیگر هم با لباس فرم و اسلحه، کنارت راه می رود نمی دانی نیروی خودی است یا دشمن! نمی دانی این که الآن با تفنگ دارد در دو متری ات راه می رود داعش است؟! تکفیری است؟! جبهة النصرة است؟! مسلّحون است؟! چیست؟! حتی ماشینهایی که در حال حرکتند هیچکدام پلاک ندارند، اصلا معلوم نیست دوستند یا دشمن. همه جا پر از جاسوس است. در جنگ خودمان یک خاکریز بود که آن طرف همه عراقی بودند و عربی حرف می زدند. این طرف هم همه ایرانی بودند و فارسی حرف می زدند. آنجا اصلا معلوم نیست دشمن کجاست. تشخیص کسی که باید با او بجنگی گاهی سخت می شود.

تشکرات از این پست
nazaninfatemeh salma57 mehdi0014 shayesteh2000 fatemeh74
دسترسی سریع به انجمن ها