0

مدافعان حرم _ بخش1 (تقدیم به شهدای مظلوم نبرد با اسلام آمریکایی)

mhzahraee
mhzahraee
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 2617

مدافعان حرم _ بخش3 (تقدیم به شهدای مظلوم نبرد با اسلام آمریکایی)
یک شنبه 13 دی 1394  1:57 PM

وارد خانه که شدم و دیدم مقامات مهمان آن بزرگوار هستند، با همه سلام و علیک کردم و رفتم یک گوشه نشستم تا مهمانها صحبتشان تمام شود و بروند. آن بزرگوار هم در همین حین چند بار رو به من کرد و عذرخواهی کرد.

وقتی بالاخره "مقامات" رفتند آن بزرگوار دوباره عذرخواهی کرد و توضیح داد که اینها قرار بود ده و نیم بیایند، من هم بشما گفتم یازده و نیم بیایید ولی اینها دیر آمدند. گفتم فدای سرتون.

گفت ببخشید نمی خواستم با گفتن این مشکلات شما را هم ناراحت کنم. گفتم غصه نخورید خودم کم و بیش در جریانم.

یکی از مهمانها نرفته بود. بر خلاف رفتار رسمی و کلیشه ای آنها که رفته بودند، این یکی صمیمی بود. معلوم شد جانباز شیمیایی است و از بچه های پایگاه بسیج و دوست آن بزرگوار. آن بنده خدا هم دلش پر بود از بی توجّهی به جانبازهای اصفهان. برایم خیلی خلاصه تعریف کرد که اینجا داروهایش را با بهانه های بی منطق نمی دهند و توی خیابان دچار حمله ی تنفسی شده و داشته می مرده، توی بیمارستانی که در اصفهان محل ارجاع جانبازهای شیمیایی است داشته بر اثر حمله ی تنفسی می مرده و پرسنل بیمارستان و پزشک و پرستار هم انگار نه انگار! حتی حاضر نبوده اند این آقا را احیا کنند! از طریق برادرش پارتی بازی کرده و پرونده اش را به تهران انتقال داده و آقاوار از بیمارستان ساسان تهران نوبت می گیرد و می رود تهران با عزت و احترام و نظم داروهایش را می دهند و می آید.

آمدیم آن بزرگوار را ببینیم دیدیم بزرگوارهایی که سی سال پیش جنگیده اند هنوز دیده نشده اند!

تشکرات از این پست
mehdi0014 nazaninfatemeh salma57 shayesteh2000 ali_kamali fatemeh74
دسترسی سریع به انجمن ها