پاسخ به:لطیفه بروز
جمعه 9 مهر 1395 8:05 PM
ﯾﻪ دونه ﻣﻮﺯ ﺧﺮﯾﺪﻡ، شد ۱۱۰۰ ﺗﻮﻣﻦ ! 😯😐
پوستشو کندم گذاشتم رو ترازو وزن کردم 👀
ﻭﺯﻥ ﭘﻮﺳﺘﺶ در ۱۱۰۰ ضرب کردم،
بعد ﺗﻘﺴﯿﻢ ﺑﺮ ﻭﺯﻥ ﮐﻞ ﻣﻮﺯ کردم!! 💡
ﻗﯿﻤﺖ ﭘﻮﺳﺘﺶ شد ۶٠۰ تومن!! 😐
ﭘﻮستشم خوردم 😐😋
بدی کردیم خوبی یادمان رفت
زدلها لای روبی یادمان رفت